Informácie dealer

Chcete zaradiť naše zvieratá do vášho sortimentu a ponúknuť ich vo vašom obchode alebo vo vašom obchode - alebo už vlastníte onlineshop a chcete ponúknuť zvieratá na koni?
Kontaktujte nás a získate podrobné informácie o možnostiach.
Obráťte sa na obchodného zástupcu

Distribučných partnerov

Chceli by ste sa stať exkluzívnym obchodným partnerom Animal-Riding v jednej krajine a distribuovať naše výrobky veľkoobchodníkom, hračkám, onlineshopom, zoologickým záhradám a rekreačným parkom na základe provízie?
Ak máte záujem, radi Vám poskytneme možnosti a podmienky.
Požiadať obchodného partnera

Všeobecné agentúry

Chcete sa venovať výlučne všeobecnému zastúpeniu pre krajinu alebo región? V súčasnosti ponúkame všeobecné zastúpenia pre nasledujúce krajiny:

Albánsko, Bulharsko, Anglicko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Taliansko, Chorvátsko, Litva, Moldavsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Švédsko, Španielsko, Turecko, Ukrajina, Bielorusko.
Ak máte záujem, radi Vám poskytneme možnosti a podmienky.
Požiadať o všeobecné zastúpenie

B2B Branding

Máte vlastné ochranné známky pre zvieratá a chceli by ste ich vyrábať ako riadené a jazdecké zviera? Či už Milka Cow, Filly Pony alebo Barbie Unicorn - môžeme vyrobiť vašu značku na propagačné účely alebo predajne ako živočíšne zviera. V prípade potreby môžete svoje exkluzívne a značkové zviera predávať aj v našich predajných kanáloch v Európe.
Kontaktovať značku

 • Animal-Riding Spot

  Animal-Riding Spot
 • Video Baby-Horse

  Video Baby-Horse
 • Animal Riding

  Animal Riding
 • Video zvierat v zoologickej záhrade

  Video zvierat v zoologickej záhrade
 • Video zvierat v akcii

  Video zvierat v akcii
 • Fotografie naše zvieratá

  Fotografie naše zvieratá
 • 1

Zviera na koni používa cookies okrem iného k vlastným obsahom a analýzu stránky. Aj keď to bolo vždy tak, že na želanie EÚ, ale teraz je potrebné zdôrazniť, explicitne. Používaním webových stránok vyjadrujete svoj súhlas.