Jeżeli jesteś już zameldowany tutaj możesz się odmeldować.


Twój kosz

Jeżeli nie jesteś jeszcze zameldowany, przyciśnij na Podaj adres faktury żeby wprowadzić twoje dane zamówienia!

Adres faktury (pola zaznaczone * muszą zostać wypełnione)
tina wimmer
rothanerstr 7
86863 langenneufnach
01729809399
Podaj adres/edytuj
Adres dostawy
Możesz użyć do wysyłki adresu podanego w danych do faktury lub zdefiniować inny.
W tym celu kliknij na guzik poniżej. (Dodaj adres)
Dodaj adres
Nazwa SKU Ilość / Aktualizuj Suma
     
  Cena produktu 0.00 EUR
     
  Suma:
0,00 €
  Cena z VAT:
Notatki i sugestie
Potwierdź, że zgadzasz się na warunki Regulaminu

Warunki sprzedaży

Regulamin Sklepu Internetowego
Animal-Riding

I. Zakres obowiązywania regulaminu i jego treści.
Sklep Animal-Riding jest prowadzony przez ZOO-RIDING AG. Niniejszy regulamin normuje wszelkie sprawy związane z korzystaniem z usług ZOO-RIDING AG. Niniejszy Regulamin może zostać ściągnięty jako plik PDF, zapisany i wydrukowany. Wszelkie porozumienia, skutek prekluzyjny czy też odchylenia od tego Regulaminu, uzupełnienia, porozumienia wymagają formy pisemnej.

II. Informacje ogólne o nabyciu produktów ze sklepu Animal-Riding.
Oferta Animal-Riding jest skierowana do konsumentów iSd § 1 Abs. 1 Z 2 Konsumentenschutzgesetz (KSchG) i zakłada, że zamawiający produkty ze sklepu Animal-Riding czynności prawnej, nie wykorzystuje ich do ani celów swojej działalności gospodarczej ani niezależnej pracy zawodowej.  Kupującym może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną, która ukończyła 18 r.ż. Dostawy możliwe są w granicach Europy. ZOO-RIDING AG zostawia sobie prawo do dostawy także do pozostałych miejsc, po poprzedzającym zapytaniu.

Serwis nie stanowi oferty zawarcia umowy sprzedaży dotyczącej oferowanych w nim produktów, tylko zaproszenie do składania ofert. Przez złożenie zamówienia Klient składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży.  Do przeprowadzenia zamówienia w sklepie internetowym dajemy do dyspozycji Kosz, który może być zapisany on-line.  Oferta jest niewiążąca. Po dokonaniu zamówienia otrzymają państwo E-Mail potwierdzający zamówienie. Oferta wiąże tylko wówczas, jeśli nasza spółka niezwłocznie wyśle potwierdzenie jej otrzymania na adres E-mail wskazany przez Klienta. Potwierdzenie takie nie stanowi jeszcze przyjęcia oferty. Umowa sprzedaży zostaje sfinalizowana dopiero wtedy, gdy ZOO-RIDING AG pisemnie potwierdzi przyjęcie zamówienie albo gdy zamówiony produkt zostanie wysłany do Odbiorcy. W momencie wysłania produktu ZOO-RIDING wysyła kolejnego E-Maila z potwierdzeniem informacji o dokonanej przesyłce. Produkty, które nie zostały podane w owym potwierdzeniu, nie wchodzą w skład umowy. ZOO-RIDING zostawia sobie prawo, do ograniczenia ilości zamawainych produktów. Zamówienie, które w przeciągu 4 tygodni nie zostało potwierdzone, uważane jest za odrzucone.

Kupujący może odstąpić pisemnie (przez E-Mail) od umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu. Odstąpienie od umowy w sprawie zabezpieczenia dowodów musi przebiec pisemnie (list albo E-Mail) albo poprzez odesłanie produktu i nie wymaga podawania przyczyny. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu przed jego upływem. Klient może wykorzystać w tym celu formularz odstąpienia, który jest załączany do każdego zamówienia, wysyłając uzupełniony formularz na Animal-Riding Magazyn główny w Holandii na poniższy adres: Animal Riding B.V., Hamsestraat 90, 4043 LK Opheusden.

W razie skutecznego wykonania prawa odstąpienia umowę uważa się za niezawartą, a Kupujący jest wolny od wszelkich zobowiązań. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zakupionego towaru będące wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru, i może ponieść dodatkowe koszty z tym związane. Produkt powinnien zostać zwrócony w opakowaniu oryginalnym. Podane ceny są cenami w Euro (EUR) z VAT. ZOO-RIDING AG zostawia sobie prawo do zmian w podanych cenach. Umowa sprzedaży dochodzi do skutku po cenach, które obowiązywały w chwili złożenia przez Klienta oferty, która została następnie przyjęta przez spółk ZOO-RIDING.

Ceny wraz z kosztami dostawy są obliczane po podaniu do wiadomości kraju dostawy. Klijent może użyć płatności kartą kredytową (Mastercard, Visa), za pośrednictwem systemu PayPal albo szybkim przelewem Sofortüberweisung. Do kosztów dostawy do krajów spoza Unii Europejskiej mogą zostać dodane ewentualne cła, które nie są w liczone w rachunek i Odbiorca musi sam ponieść owe koszta. Jeśli nie zostało to inaczej ustalone, zamówienie zostanie dostarczone na podane przez Odbiorce adres. Przesyłka produktu przebiega na ryzyko Odbiorcy. ZOO-RIDING ma prawo do dostaw częściowych.

Wszystkie produkty zostają we własności ZOO-RIDING AG aż do momentu całkowitej zapłaty. Podczas wysuwania roszczeń o zastrzeżenie własności odstąpienie jest możliwe tylko po jednoznacznym wypowiedzeniu. Dane o czasie dostawy nie są wiążące. Jeśli producent nie dostarczy nam przez Państwa wybranego towaru, jesteśmy zmuszeni przerwać umowę. W takim przypadku osoba zamawiająca będzie o tym niezwłocznie poinformowana. Roszczenia osoby zamawiającej w tym przypadku są wykluczone, a wykonana zapłata będzie zrefundowana.

W przypadku uszkodzonego produktu prosimy o kontakt ZOO-RIDING na adres: bestellung@animal-riding.combestellung@animal-riding.com bądź zwrot produktu na powyżej podany adres magazynu głównego w Holandii. 

ZOO-RIDING AG ręczy za niewielkie nieostrożnośći oraz za zobowiązane usługi. ZOO-RIDING AG nie ręczy za szkody, które nie zdarzyły się podczas dostarczenia. ZOO-RIDING AG nie ręczy za stratę zysku albo szkody majątkowej zamawiającego.

III. Ochrona danych osobowych.
Zamawiający udziela zezwolenia ZOO-RIDING AG na przetwarzanie i elektroniczne zapisanie danych osobowych w ramach przepisów prawnych  (przede wszystkim prawo ochrony 2000). Zamawiającemu udzielamy bezpłatnej informacji na temat u nas zapisanch danych osobowych. Na życzenie Klijenta możemy usunąć dane osobowe z naszego systemu. ZOO-RIDING podejmuje wszelkie możliwe kroki, by chronić zapisane dane Klijentów. Jednakże nie ma żadnej odpowiedzialności cywilnej w przypadku przekazania danych do osób trzecich. Dochodzenia w takich sprawach są przez ZOO-RIDING AG na drodze wzajemnego porozumienia wykluczone.

IV. Prawo autorskie i prawa zdjęć.
Wszelkie prawa do zdjęć (zdjęć i wideo) należą do ZOO-RINDING AG oraz jej partnerów. Strona internetowa Sklepu Internetowego chroniona jest prawem autorskim i należy do ZOO-RIDING AG. Wszelkie prawa nieprzyznane Użytkownikowi wprost na mocy postanowień Regulaminu są zastrzeżone. Zabronione są dokonywane w celach komercyjnych (np. do przetwarzania donych na eBay) bez uprzedniej pisemnej zgody Usługodawcy: reprodukcja, kopiowanie, przekazywanie, dystrybuowanie lub przechowywanie części lub całości zawartości strony internetowej Sklepu Internetowego, należącej do ZOO-RIDING AG, o ile nie zastrzeżono inaczej w Regulaminie.

V. Odpowiedzialność cywilna.
Zwierzęta będą przed dostarczeniem sprawdzone i poprawdzie funkcjonujące będą przekazane Klijentowi. Klijent jest zobowiązany do użytku zwierzęcia zgodnie z przeznaczeniem i przyjmuje do wiadmości, że zwierzęta mogą jeżdźić także w szybszym tępnie. Jeżdżenie do tyłu jest z powodów bezpieczeństwa niemożliwe i niedozwolone. Mimo iż jeżdżenie na zwierzętach jest bardzo bezpieczne (wolne tempo i niewielka wysokość) dziecko jest zobowiązane do używania kasku rowerowego podczas jazdy, a odpowiedzialność za to ponosi osoba nadzorująca. Zabronione jest używanie zwierząt na powierzchniach nieasfaltowanych albo o dużym nachyleniu (zwierzęta nie posiadają hamulca). W przypadku wypadku Klijent ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody i jest zobowiązany trzymać spółkę ZOO-RIDING AG wolną od oskarżeń. Używanie zwierząt przebiega jednoznacznie na własne ryzyko. ZOO-RIDING AG jest wolny od wszelkich konsekwencji nieodpowiedniego używania zwierząt.

VI. Pozostałe postanowienia.
Do spraw uregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się prawo szwajcarskie, z wyłączeniem konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów. ZOO-RIDING AG zostawia sobie prawo do zmian Regulaminu albo treści strony internetowej, czy także zamknięcia strony internetowej z ważnego powodu. Miejsce wykonania zobowiązania, oraz do wszelich spraw konsumenckich, jest Basel. Do oskarżeń przeciwko konsumentowi, którego miejsce zamieszkania znajduje się z Niemczech albo Austrii, jest odpowiedzialny sąd w miejscu zamieszkania. Do wszelkich oskarżeń przeciwko Klijentom ZOO-RIDING AG, którzy mają swoje miejsce zamieszkania, bądź pobytu w granicach Szwajcarii, przysługują sądy w miejscu zamieszkania.

VII. Płatność na fakturę i finansowanie (Klarna).
We współpracy z Klarna AB (publ.) Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Szwecja. Oferujemy Państwu zakup na fakturę i na raty jako możliwość zapłaty. Prosimy o uwzględnienie, że zakup na fakturę oraz na raty są możliwe tylko dla Klijentów i następują poprzez każdorazową wpłatę na Klarna.

VII.a Faktura Klarna.
Przy kupnie na fakturę przez Klarna otrzymają Państwo najpierw zamówiony produkt i mają Państwo termin 14 dni na zapłatę. Pełen Regulamin o płatności na fakturę znajdą Państwo tutaj. Podczas płatności na fakturę przez Klarna sklep internetowy pobiera należność 0,00 Euro za zamówienie.

VII.b Kupno na raty Klarna.
Z finansowaniem Klarna mogą Państwo zapłacić za zamówienie w ratach zdolnych do przystosowania się, o minimalnej łącznej sumie 1/24 (min. 6,95), tudzież o innych podanych warunkach. Dalsze informacje o Regulaminie i europejskich standardach o Kredytach znajdą państwo tutaj.

VII.c Ochrona danych Klarna.
Klarna sprawdza i ocenia Państwa dane oraz utrzymuje przy uzasadnionych sposobnościach wymiane danych z innymi firmami. Państwa prywatne informacje będą zgodnie z istniejącymi regulaminami ochrony danych osobowych chronione i odpowiednio w Klarnas przechowywane

Zamówienie

Zakupy

 x 
Twój koszyk jest pusty

Waluta

 • Animal-Riding Spot

  Animal-Riding Spot
 • Filmy Baby-Horse

  Filmy Baby-Horse
 • Animal Riding

  Animal Riding
 • Filmy zwierząt w zoo

  Filmy zwierząt w zoo
 • Filmy zwierząt w akcji

  Filmy zwierząt w akcji
 • Zdjęcia naszych zwierząt

  Zdjęcia naszych zwierząt
 • 1

Animal-Riding verwendet Cookies unter anderem für personalisierte Inhalte und Seitenanalyse. Dies war zwar schon immer so, auf Wunsch der EU muss nun jedoch explizit darauf hingewiesen werden. Durch Nutzung der Website erklären Sie sich damit einverstanden. Detailierte Informationen zum Datenschutz finden sie hier.